mgr Magdalena Makarowska

mgr Magdalena Makarowska

dietetyk, biotechnolog, pedagog

autorka serii poradników “Jedz pysznie, chudnij cudnie”

Posiada szkolenia potwierdzone certyfikatem MEN – w Centrum kształcenia kadr sportowych Olimpiakos” – „Żywienie i suplementacja w sporcie”,  „Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży”, „Żywienie w stanach chorobowych”, szkolenia Polskiego Towarzystwa Dietetycznego – Bilansowanie diet roślinnych w teorii i praktyce” , Szkolenie “ABC dietetyki sportowej ” Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, szkolenia z zakresu nietolerancji pokarmowych i wiele innych.

Autorka projektu edukacyjnego dla dzieci w wieku przedszkolnym ”Rosnę zdrowo bo wiem co jem”. Organizatorka warsztatów kulinarnych w przedszkolach, szkołach i innych placówkach.

Autorka jadłospisów dla cateringu dietetycznego – bilansowanie diet dla dzieci w przedszkolach, żłobkach, szkołach, dla sportowców, dla osób na dietach odchudzających, dla osób na dietach roślinnych.

Wykładowca na warsztatach w ramach projektu Aktywna Położna oraz Planeta Dziecko, autorka artykułów na temat zdrowego odżywiania w magazynie Moda na Zdrowie .

Certyfikowany Członek Zwyczajny Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków ze statusem Doradca Żywieniowy oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego .

Gość programów TVN – DDTVN, Stylowy Magazyn i Pytanie na śniadanie TVP2.

Na co dzień zajmuje się układaniem indywidualnych planów dietetycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dla osób z problemami z nadwagą oraz przy problemach zdrowotnych.
Pasjonatka diet roślinnych.

 

Wybrane książki autorstwa Pani Magdaleny: